Search
Close this search box.

تزریق فیلر خط اخم در اهواز

تزریق فیلر خط اخم روشی ایده آل برای رهایی از شر خط اخم و چین و چروک های پیشانی است که در میان دو ابرو شکل می گیرد. اثر گذاری درمان برای از بین بردن خطوط اخم، به عمق چین و چروک ها بستگی دارد. چین های خفیف به سرعت به تزریق های بوتاکس ضد چروک پاسخ می دهند، در حالی که خطوط اخم عمیق نیاز به فیلرها برای صاف کردن چین و چروک دارند. پس چه زمانی برای چین و چروک اخم به تزریق فیلر خط اخم نیاز است؟ تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر در این خصوص بدانید.

خطوط اخم چیست؟

چین و چروک های اخم ناشی از حرکات مکرر صورت در طول زمان است. اخم کردن، فکر کردن یا تمرکز باعث ایجاد خطوط بین ابروها می شود. با گذشت زمان، همراه با نقص کلاژن و الاستین در پوست، چین و چروک ابرو عمیق تر می شود و در نهایت ثابت می شود. بسته به اینکه خطوط اخم کم عمق یا عمیق باشند، درمان متفاوت است.

پر کردن خط اخم

در مورد فیلر زاویه فک بیشتر بدانید.

چگونگی رهایی از شر چین و چروک

چین و چروک های کم عمق بین ابرو با تزریق فیلر درمان می شود. این تزریق ها ماهیچه های پوست را که مسئول ایجاد خط بین ابروها هستند شل می کند و چین و چروک روی سطح پوست را صاف می کند.

رویه درمان تزریق فیلر خط اخم

    درمان پرکننده پوست 15 دقیقه طول می کشد. درمان خطوط اخم عمیق نیاز به یک رویکرد ترکیبی دارد. ابتدا از تزریق بوتاکس برای شل شدن عضله استفاده می شود. در مرحله دوم، از فیلر برای پر کردن نقص باقی مانده استفاده می شود. اگرچه می توان از پرکننده خطوط اخم بدون شل کردن عضله استفاده کرد، اما این تزریق ماندگار نخواهد بود. اگر ماهیچه ها شل نیستند، هر بار که اخم می کنید، فیلر فشرده می شود و به سرعت تجزیه می شود.

در مورد فیلر زیر چشم بیشتر بدانید.

نتایج تزریق فیلر خط اخم

تزریق فیلر خط اخم برای خطوط اخم یک روش سریع است که تقریباً 15 دقیقه طول می کشد. اگر به آرامی پوست را در اطراف  چروک که به شکل دو خط موازی است بکشید، خواهید دید که با اولین تزریق ضد چروک، پیشانی شما چقدر صاف می شود. نتایج این کار تا 4 ماه باقی می ماند. با درمان های متوالی، چین و چروک های اخم بیشتر و بیشتر صاف می شوند.

مزایای تزریق فیلر خط اخم

  • بعد از تزریق فیلر خط اخم نیاز به بستری یا استراحت نمی باشد.
  • تزریق فیلر خط اخم هیچ عارضه جدی ندارد، فقط  گاهی اوقات کبودی و قرمزی مشاهده می شود که این موارد کاملا موقتی است.
  • منجر به اعتماد به نفس می شود.
  • منجر به ایجاد ظاهری جوان و زیبا می گردد.
  • نتایج زیبایی حاصل از آن کاملا طبیعی است.

ضرورت استفاده از بوتاکس پیش از تزریق فیلر خط اخم

از فیلر برای کاهش بیشتر چین و چروک بین ابروها استفاده می شود. همیشه بهتر است حداقل یک بار قبل از استفاده از فیلرهای پوستی، تزریق بوتاکس داشته باشید. زیرا این باعث کاهش عمق چین و چروک می شود و این اطمینان را می دهد که عضلات قبل از استفاده از فیلر برای ماندگاری بیشتر شل می شوند. باید مراقب باشید که از حداقل مقادیر فیلر استفاده کنید زیرا این منطقه پرخطر است.

در مورد ماندگاری فیلرهای لب بیشتر بدانید.

عوارض تزریق فیلر خط اخم

  • کبودی ممکن است رخ دهد.
  • تورم و قرمزی ممکن است رخ دهد و چندین ساعت پس از درمان ادامه یابد.

شایان ذکر است در صورت انجام تزریق فیلر خط اخم نزد پزشک متخصص احتمال بروز این عوارض بسیار ناچیز می باشد. دکتر سعید عاشوری قبل از هر اقدامی عوارض احتمالی را به طور کامل توضیح خواهند داد.

کاندیدای مناسب تزریق فیلر خط اخم

پرکننده خط اخم برای خطوط سرسخت گلابلا بین ابروها مناسب است، به خصوص زمانی که آنها ثابت شده اند. این چروک های معمولاً ضخیم می توانند توسط عواملی ایجاد شوند که بر سلامت پوست شما تأثیر می گذارد. مانند خوردن غذاهای فرآوری شده یا گذراندن مداوم زمان زیادی در آفتاب. لذا در صورتی که مقدار زیادی خط اخم دارید که با تزریق بوتاکس قابل درمان نمی باشد، توصیه می گردد که از تزریق فیلر خط اخم برای جبران فرو رفتگی ناشی از چروک ها استفاده کنید.

درمان خط پیشانی

در مورد تزریق ژل به صورت بیشتر بدانید.

کلام آخر

هنگامی که خطوط اخم بسیار عمیق به نظر می‌رسند، ما اغلب پرکننده‌های پوستی را به‌عنوان بهترین روش درمانی توصیه می‌کنیم، زیرا همانطور که از نامش پیداست، شیارها را پر می‌کنند. در صورتی که به دنبال رهایی از شر ظاهر پیر، عصبانی یا ناراحت خود هستید، توصیه می گردد که همین امروز به دکتر سعید عاشوری مراجعه کنید تا خیلی سریع مشکلات پوستی خود را درمان کنید.

سوالات متداول

دکتر سعید عاشوری

دکتر سعید عاشوری

دکتر سعید عاشوری دوران تحصیلات عمومی و تخصص پوست خود را در دانشگاه علوم پزشکی اهواز سپری کرده اند، ایشان یکی از جراحان زبده کشور هستند که علاوره بر پوست در زمینه انواع جراحی های زیبایی صورت نظیر جراحی بلفاروپلاستی و همچنین تزریقات ژل، چربی و بوتاکس و ... مهارت ویژه دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا